Oto Jak Tworzyć Strony W 10 Dni

Oto Jak Tworzyć Strony W 10 Dni czyli strony internetowe rybnik enie strony internetowej. To właśnie Internet jest obecnie głównym źródłem wiedzy na wiele tematów. Nic więc dziwnego, że spora część współczesnej działalności gospodarczej koncentruje się właśnie w I

Dodane: 07-02-2020 06:05
Oto Jak Tworzyć Strony W 10 Dni

strony internetowe rybnik

Jak prowadzić biznes w sieci?

Niewątpliwie jednym z kluczowych elementów, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej jest założenie strony internetowej. To właśnie Internet jest obecnie głównym źródłem wiedzy na wiele tematów. Nic więc dziwnego, że spora część współczesnej działalności gospodarczej koncentruje się właśnie w Internecie.

Dlatego też, jeśli chcemy rozpocząć prowadzenie interesów w sieci warto zdecydować się na utworzenie strony internetowej prezentującej naszą ofertę. Dodatkowo warto postarać się o utworzenie sklepu internetowego, jeśli planujemy prowadzić także działalność handlową. Internet to kluczowe miejsce, które pozwoli nam rozwinąć działalność gospodarczą i znacznie zwiększyć dochody.

Strony www w Wikipedii

Strona internetowa, strona WWW (ang. web page) ? dokument HTML udostępniony w Internecie przez serwer WWW. Po stronie hosta użytkownika, strona WWW jest otwierana i wyświetlana za pomocą przeglądarki internetowej. Autorem pierwszych stron WWW jest Tim Berners-Lee12. Strony tworzy się np. za pomocą HTML5, CSS3 i JavaScript.

Strony WWW często wykorzystują obiekty multimedialne, np. Adobe Flash. Aby móc odtworzyć lub wyświetlić ich zawartość przeglądarka internetowa musi mieć zainstalowane odpowiednie wtyczki obsługujące takie obiekty. Strony internetowe wykorzystywane w celu prowadzenia działalności gospodarczej mają duże znaczenie dla wizerunku firmy, co może mieć wpływ na wynik ekonomiczny działalności rynkowej, a ewentualne błędy na stronie internetowej mogą negatywnie oddziaływać na potencjalnych klientów3. Strony internetowe można opracowywać we własnym zakresie z wykorzystaniem odpowiednich edytorów, np. nvu.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Strona_internetowa

Definicja e-handlu w Wiki

strony internetowe rybnik

Według Głównego Urzędu Statystycznego e-handel1 (e-commerce) obejmuje transakcje, które dokonywane są poprzez sieci oparte na protokole IP. Towary i usługi zamawiane są w trybie bezpośrednim (on-line), natomiast dostawa oraz płatność może odbywać się w sieci lub poza nią. Z e-commerce wyłączone są zamówienia złożone przez telefon, fax lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Sam termin e-commerce wszedł do powszechnego użycia dopiero w 1997 roku, a wykreowany został przez IBM.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Handel_elektroniczny

Wikipedia i e-commerce

Korzyści wynikające ze stosowania e-commerce jest wiele, najważniejsze z nich to:

oszczędność kosztów funkcjonowania i wyposażania biur, zmniejszenie liczby personelu, skrócenie kanałów dystrybucji (uproszczenie obiegu dokumentacji), zwiększenie prostoty kontaktu z klientami, całkowita lub częściowa rezygnacja z korzystania z magazynów,
zwiększenie ergonomii pomieszczeń ze strony producenta, tak jak przeznaczenie fizycznej powierzchni sklepu np. na produkcyjną bądź składową,
możliwość indywidualizacji kontaktu, rozumiana jako komunikacja z konkretnym odbiorcą (tzw. model one to one),
interaktywność, czyli ułatwione zapamiętywanie prezentowanych treści,
elastyczność,

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Handel_elektroniczny

Zakładanie stron internetowych dla dzieci

Dzieci bardzo lubią korzystać z Internetu. Trzeba przyznać, że strony internetowe mogą im pomagać w nauce, a także pozwalać na chwile relaksu, zabawy i odprężenia. Jednak trzeba przyznać, że tworzenie stron internetowych z myślą o dzieciach rządzi się swoimi prawami. Takie strony muszą posiadać odpowiedni układ, przyjazną dla dzieci grafikę i odpowiednie dla nich treści, które jednocześnie będą się im wydawały atrakcyjne. Również samo prowadzenie strony internetowych dla dzieci jest bardzo odpowiedzialnym i zajmującym sporo uwagi zadaniem. Wobec tego zakładaniem i prowadzeniem stron internetowych dla dzieci powinni zajmować się prawdziwi specjaliści dobrze znający się nie tylko na Internecie, ale również na sposobie rozumienia świata przez dzieci.

Handel za pośrednictwem Internetu

Sprzedaż rozmaitych artykułów w Internecie w ostatnim czasie stała się szalenie popularna. Jest to przede wszystkim bardzo wygodny sposób na zakupienie określonego towaru. Dzięki temu, że korzystamy z Internetu obecnie właściwie w każdym miejscu możemy nabyć artykuły nawet korzystając z telefonu komórkowego.

Oprócz wielkiej wygody e-commerce cechuje się również często o wiele niższą ceną. Trzeba przyznać, że internetowa sprzedaż towarów jest często tańsza, gdyż sprzedawca nie wlicza w koszty produktu kosztów związanych na przykład z wynajmem lokalu. Dzięki temu możemy nieraz nabyć ubrania czy różne inne przedmioty w naprawdę korzystnych cenach. Nic więc dziwnego, że taki sposób sprzedaży z roku na rok stał się coraz bardziej popularny.